Czy wyniki badań wszystkich trzech pomiarów w górnej granicy normy mogą oznaczać mikrogruczolaka przysadki mózgowej?

Witam, proszę o interpretację badań hormonów tarczycy, mam 23 lata jestem mężczyzną: TSH: 3,58 ulU/ml Ft3: 6,87 pmol/l Ft4- 21,26 pm/l Dodatkowo obserwuję u siebie objawy nadczynności tarczycy. Czy wyniki badań wszystkich trzech pomiarów w górnej granicy normy mogą oznaczać mikrogruczolaka przysadki mózgowej? Z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź, pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Raczej jest to bardzo małoprawdopodobne w pierwszej kolejności należy wykonać Diagnostyka chorób tarczycy