Czy wyniki badania hormonów tarczycy wymagają wizyty u endokrynologa?

Czy powinnam udać się do endokrynolog a?tsh 2,40 (0.25-5.00, IU/ml), ft3 3.01 (2.60-5.40 pg/ml), ft4 1.1 (0.8-1,5 ng/dl), dodam że wypadają mi włosy, sucha skóra, potliwość, kolatanie serca, problem ze zrzucenie kg,brak ochoty na seksu,lamliwe paznokcie, problem z nabietaniem powietrza, zimno przed snem, nerwowosc, bole migrenowe, nieregularne cykle,31l,

Dzień dobry,

jak Pani sama widzi badania są w normie. Dlatego radziłbym wizytę u psychoterapeuty,
bowiem symptomy, które Pani opisuje są charakterystyczne dla skutków chronicznego negatywnego stresu. Ponieważ ten rodzaj stresu może wywołać różne choroby i np. nerwicę lękowę z objawami somatycznymi radziłbym udać się jak najszybciej do
psychoterapeuty aby temu zaradzić
Pozdrawiam i życzę zdrowia

Witam!
Wizyta u endokrynologa z tymi wynikami na pewno nie zaszkodzi, a może nawet pomoże.
Wskazane leczenie zaburzeń emocjonalnych - dają takie same objawy.
Powodzenia
W. Łuczkowski.