Czy wyniki glukozy są prawidlowe?

Witam, zostałam skierowana na dużą ilość badań... min insulina i glukoza. Insulina 0 min 7.7 uU/ml Insulina 60 min 93.6 uU/ml Glukoza 0 min 87 mg/dl (60-99) Glukoza 60 min 81 mg/dl Czy wyniki są prawidłowe? bardzo prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą świadczyć o zbyt dużym wydzielaniu insuliny konieczna wizyta u diabetologa