Czy wyniki krzywej cukrowej mogą mieć coś wspólnego z kłopotem w zajściu w ciążę?

krzywa cukrowa 3 punktowa. Mam pytanie czy moje wyniki mogą mieć coś wspólnego z tym że nie mogę zajść w ciąże?? Wiem że powinnam do lekarza pójść ale mam go dopiero za miesiąc a do tego czasu oszaleję. GLUKOZA na czco 86,3 mg/dl po 1h -92,200 mg/dl po 2h - 102,500 mg/dl INSULINA na czczo - 3.55 mU/ml po 1h - 20,210 mU/ml po 2h - 20,830 mU/mg Z góry dziekuję za odpowiedż

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze aby to miało wpływ. Konieczna dalsza diagnostyka ginekologiczna