Czy wyniki mogą wskazywać na kiłę?

Czy to możliwe żeby po 44 dniach od ryzykownego kontaktu TPHA był ujemny, VDRL ujemny, FTA-ABS ++, FTA miano 1/4000 ( przed leczeniem deksycykliną, teraz jestem po antybiotykach) i żeby to była kiła? ( FTA miano wzrosło w ciągu 3 tygodni trzykrotnie, z 1/1300 do 1/4000) te wszystkie wyniki jeszcze przed leczeniem

Lek. Tomasz Budlewski

Końieczna wizyta u lekarza chorób zakaznych i dalsza diagnostyka.