Czy wyniki mojego testu ciążowego mogły wyjść nieprawidłowe?

Witam, wczoraj i przedwczoraj zrobiłam test ciążowy oby dwa wyszły pozytywne :) dziś miałam wizytę u ginekologa niestety nie widział pęcherzyka. Czy wyniki testu mogły być nieprawidłowe?

Szanowna Pani, pęcherzyk może jeszcze nie być widoczny. Dla pewności warto wykonać badanie beta-hCG z krwi