Czy wyniki można uznać za prawidłowe, gdy zrobiono je 11 tygodni po zabiegu?

Witam, 03.08 przeprowadzono u mnie zabieg łyżeczkowania (poronienie zatrzymane - ciąża obumarła). 10.10 zbadano antykoagulant toczniowy, P/c.p. ciała kardiolipinie IgG i P/c.p. ciała kardiolipinie IgM. Wyniki wyszły ujemne-prawidłowe. Czy wyniki tego badania są wiarygodne jeśli badanie zrobiono 11 tygodni po zabiegu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań można uznać za wiarygodne. Niemniej jednak warto udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.