Czy wyniki rezonansu magnetycznego głowy są powodem do niepokoju?

Witam proszę o interpretacje wyników mojego badania.Czy mam się czego obawiać ? OPIS: Pojedyncze, punktowe, przebyte ogniska naczyniopochodne w istocie białej obu płatów czołowych mózgu (zmiany małoistotne). Stwierdza się także nieistotną torbiel szyszynki (ok. 0,5 cm). Poza tym mózgowie i wewnątrzczaszkowe przestrzenie płynowe w normie. Torbiel zastoinowa (ok. 1,5 cm) w zachyłku zębodołowym prawej zatoki szczękowej. Innych zmian w wykonanym badaniu MR nie wykazano.

celowa ocena laryngologa, opisane zmiany w CUN - to objawy choroby drobnych naczyń- nic groźnego, można suplementować preparatami dr Ratha

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna z pełną dokumentacją , wynikami badań . Jaki ogólny stan, inne schorzenia, wyniki badan labor??
MRI głowy , do interpretacji klinicznej " OPIS: Pojedyncze, punktowe, przebyte ogniska naczyniopochodne w istocie białej obu płatów czołowych mózgu (zmiany małoistotne). Stwierdza się także nieistotną torbiel szyszynki (ok. 0,5 cm). Poza tym mózgowie i wewnątrzczaszkowe przestrzenie płynowe w normie. Torbiel zastoinowa (ok. 1,5 cm) w zachyłku zębodołowym prawej zatoki szczękowej. Innych zmian w wykonanym badaniu MR nie wykazano. "
. Pozdrawiam i zapraszam