Czy wyniki usg dopochwowego wskazują na raka?

Dzien dobry W piatek zrobilam usg dopochwowe i lekarz przeprowadzajacy to badanie bardzo sie zaniepokoil mowiac, ze widzi tam nowotwor jajnika i zapytal czy kiedykolwiek mialam problem z nerkami.Zrobilam sobie wczoraj markery ca 125 i ca 19.9 oraz morfologie ..wyniki mam prawidlowe , a nawet bardzo dobre.czy moze to byc rak?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna szersza diagnostyka, proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie.