Czy wyniki wskazują na insulinooporność?

bardzo prosze o interpretacje krzywej cukrowej i insulinowej. martwi mnie niska insulina na czczo 2,7 i jej skok po obciazeniu, a takze poziom glukozy- zawsze mialam pomiedzy 76/82. glukoza na czczo 89, po 1godz.107, po 2 godz.69. insulina na czczo 2,7, po 1 godz.47,5, po 2 godz.31,5. dodam ze choruje na hashimoto i niedoczynnosc tarczycy. czy wyniki moga waskazywac na insulinoopornosc?

Wyniki poziomu glukozy są prawidłowe, poziom insuliny w pierwszych dwóch punktach są w normie, natomiast po 2 godzinach nieznacznie przekroczony (norma to do 30 mikroIU/ml). Biorąc pod uwagę współistniejące schorzenia radziłabym wynik skonsultować z prowadzącym Panią lekarzem.