Czy wyniki wskazują na PCOS?

Witam, mam obiekcje co do wyników badań. Ze względu na historie choroby mam podejrzenia co do Zespołu policystycznych jajników. Patrząc na wyniki czy mam się spieszyć z konsultacja lekarza ? Czy mogę poczekać dwa miesiące czy lepiej udać się szybciej prywatnie ? Tsh 1,72 Ft3 4,91 Ft4 15,80 LH 11,90 FSH 7,81 Estradiol 66,88 Progesteron 0,08?? Prolaktyna 7,6 Testostereon 0,93 z norma do 0,48 Badania jak się okazało były wykonywane 3 dni przed miesiączka a cykle moje wynoszą około 85 dni?? Do którego lekarza się udać szybciej Ginekologa czy Endokrynologa?

Lek. Michał Lenard

Wyniki nie wskazują bezpośrednio na PCOS, ale wymagają dodatkowej diagnostyki. Sugeruję raczej wizytę u ginekologa, który będzie miał możliwość wykonania USG. Pozdrawiam!