Czy wypełnienia można dopasować kolorystycznie do zębów?

Czy jest możliwość wypełnienia ubytku na zębach wybielanych tak aby kolor był dopasowany? Kolor wypełnienia który mam w tym momencie to kolor B1 a w skali Vita jest to kolor najjaśniejszy i stomatolog niestety nie potrafił mi niczego zaproponować w tej sytuacji. Czy istnieje jakaś inna technika która pozwala to zrobić?

Czasem jest rzeczywiście trudno dobrać kolor wypełnienia do zębów pacjenta,ale pomaga nam w tym bardzo duży wybór materiałów uzupełniających dostępnych na rynku - wystarczy tylko trochę cierpliwości i efekt zapewniony.