Czy wyrwane włosy odrosną?

Witam serdecznie, Jeśli podczas wyrwania włosów został uszkodzony mieszek włosowy to jest szansa, że odrosną nowe włosy, czy nie? Czy się jakość leczy uszkodzony mieszek włosowy, żeby z niego wyrastały nowe włosy?
ponad rok temu

Witam serdecznie,

Niestety jeżeli zostaje zniszczony mieszek włosowy to włosy nie odrosną. Natomiast w wyniku wyrywania raczej rzadko dochodzi do zniszczenia mieszka - ma ono miejsce na przykład w oparzeniach, czy różnych rodzajach ran. Więc głowa do góry:).

Pozdrawiam