Czy wyrwanie martwej górnej siódemki będzie bolało?

Do stomatologa - czy wyrwanie górnej 7 która była zatruta jest martwa boli czy nie? z powodu religijnego nie chce zastrzyku nie godzę się na jakiekolwiek znieczulenie wbicie igły , odpada . Ząb chce wyrwać bo mało co zostało 1 ściana i korzeń sam, było to zatrute , ząb martwy jest , czernieje, czy jak martwy wyrwę bez znieczulenia to mocno boli czy już nie tak bo nerw nie przewodzi? śmiało mogę wyrwać bez znieczulenia jeśli ząb martwy ?

Witam!
Niestety,usuwanie zębów bez znieczulenia zawsze jest bolesne!!! To,czy jest martwy czy nie ,nie ma znaczenia. Pani sytuacja jest o tyle poważniejsza,że ząb jest w kiepskim stanie i nie wiadomo,czy da się bo usunąć szybko za jednym pociągnięciem ... Jeśli nie godzi się Pani na znieczulenie,to niestety będzie Pani musiała wytrzymać ten ból...
Pozdrawiam.