Czy wysoki poziom prolaktyny jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu usunięcia ginekomastii?

Witam, czy wysoki poziom prolaktyny 385.80 mIU/L (na podaną normę 86-324) jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu usunięcia ginekomastii wraz z liposukcją? Dodam że reszta wyników TSH, fT4, FSH, Estradiolu, Testosteronu, Kreatyniny i LH są w środkowych wartościach normy. Pozdrawiam

Witam,
Należy zgłosić się do endokrynologa celem dalszej ewaluacji. Jeżeli specjalista endokrynolog po dalszych badaniach zakwalifikuje Pana do przeprowadzenia zabiegu to można przeprowadzić operację. Należy pamiętać, że zdrowie jest najważniejsze tak więc należy znaleźć przyczynę hiperprolaktynemii.