Czy wysokie tętno jest normalne po ablacji?

Jestem pięć dni po krioablacji zpowodu napadowego migotania przedsionków obecnie niepokoi mnie wysokie tętno na poziomie 90 iwyższym . Czy to normalne po ablacji czy mam zacząć się bać

Taka sytuacja może wystąpić po zabiegu z kilku powodów. Bez bezpośredniej oceny trudno wskazać przyczynę. Proszę zgłosić się do kardiologa na stosowne badania.