Czy wystająca żyła na piersi jest niepokojąca?

Witam, Ostatnio po gorącej kąpieli zauważyłam, że na jednej piersi mam grubą wystającą żyłę, która prowadzi do brodawki. Z czasem ona znika, tzn.dalej jest bardziej widoczna niż na drugiej piersi, ale nie jest tak nabrzmiala jak po kąpieli. Przy badaniu palpitacyjnych nie wyczuwam żadnych nieprawidłowości, choć jest to dość ciężkie do określenia bo mam gruczołowatą budowę piersi. Wybieram się na usg ale dopiero za 3 tyg.Bo najlepiej między 5 a 10 dniem cyklu, choć przyznam że bardzo mnie to niepokoi. Czy jest się czym martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć