Czy wystający guz przy odbycie to hemoroidy?

Witam, mam guza przy odbycie, wychodzi na zewnątrz i czuć do pod skórą. Pojawił się nagle i strasznie boli, nawet gdy stoję, idę, leżę, schylam się.. nie mogę normalnie funkcjonować. Guz wcale nie krwawi. Bardzo mnie to martwi, czy to hemoroid? Czy coś gorszego? Dodam że nie mam pracy siedzącej i nigdy nie uprawiałam seksu analnego. Guz jest spory, a ból nie do wytrzymania.

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być hemoroid, ale także torbiel pinoidalna czy ropień. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który oceni zmianę i zaleci odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam