Czy wysypka może mieć związek z alergią pokarmową?

Witam, u mojej 5 miesięcznej córki pojawiły się krostki w kolorze skóry, widoczne bardziej pod światło oraz wyczuwalne pod palcami (na rączkach, udach i policzku). Rozpoczęłyśmy rozszerzanie diety (na razie tylko marchewka). Ponadto jestem na diecie bezmlecznej. Wysypka ta nie przypomina jednak tej, która miała podłoże alergiczne. Czy może mieć ona związek z alergią pokarmową czy to zbieg okoliczności i powód jest inny?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc sie wypowiedziec. proszę koniecznie udać się dolekarza pediatry lub poprosic o wizyte w domu lekarza.

Proszę zgłosić się do lekarza pediatry lub dermatologa dziecięcego na konsultację. Po badaniu lekarz postawi diagnozę i zastosuje odpowiednie leczenie.