Czy wytarte plemniki mogły jakoś dojść do pochwy?

Witam!
Chciałam się dowiedzieć, czy przez petting można zajść w ciążę. Kilka tygodni temu bawiłam się z chłopakiem i jego nasienie wylądowało u mnie na brzuchu, po czym zostało wytarte. Po jakiś 2-3 godzinach, będąc w domu, poszłam się kąpać i myjąc się, nie wiem, czy te wytarte plemniki mogły jakoś dojść do pochwy.
Miesiączkę miałam normalnie w spodziewanym terminie, lecz pierwsze dwa dni były bardzo ubogie, mam na myśli słabe krwawienie, a potem było już normalne, czyli takie jak mam zazwyczaj, a po okresie jeszcze przez 2 dni leciał mi ciemny, jakby śluz pookresowy.
Czy możliwe, że jestem w ciąży? Nie mam żadnych objawów, a testy internetowe zawsze wychodziły mi, że ujemne.
Proszę o odpowiedź!

Dzień dobry!
Sytuacja raczej nie mogła doprowadzić do ciąży. Jeśli krwawienie pojawiło się w terminie spodziewanej miesiączki, to też neguję ciąże. Dla stuprocentowej pewności można wykonać test ciążowy kupiony w aptece.
Z poważaniem