Czy wzajemne ocieranie narządów w dni płodne może doprowadzić do ciąży?

Witam,
mam 15 lat. Dziś wypada 2 dzień płodny, jak to wyliczyły internetowe kalkulatory. Dodam, że mój cykl jest regularny. Dziś zabawiałam się z chłopakiem, pocierając swoje wejście do pochwy jego czubkiem penisa, możliwe, że doszło do 1-2-cm penetracji. Wiem, że nie było wytrysku oraz że po skończonym ocieraniu penis mojego chłopaka był suchy, w sensie nie wydzielała się ta wydzielina.
Bardzo się martwię, czy przez to mogę być w ciąży. Robiliśmy tak też dwa dni temu. Jak to mówią: „mądry Polak po szkodzie”, ale ja bardzo chciałabym to wiedzieć. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży? Od jutra zaczynają się ferie, nie chciałabym całych spędzić na wyczekiwaniu okresu i martwieniu się ewentualną ciąża.
Bardzo proszę o odpowiedź

Witam serdecznie,

jeżeli nie doszło do kontaktu z preejakulatem, który zawiera plemniki, to nie ma możliwości zajścia w ciążę. Ale takiej pewności nie można mieć do końca, że nie doszło do przeniesienia preejakulatu.

Po upływie około 2 tygodni od stosunku, proponuję wykonanie testu ciążowego.

Pozdrawiam