Mężczyzna , 22 lata Witam od pewnego czasu niepokoją mnie wzdęcia brzucha zwłaszcza po Posiłku,burczenie i przelewanie non stop,gazy co kilka minut, silny świąd i pieczenie skóry, zmiany poczucia chumoru,bóle głowy i zawroty, biegunki naprzemian z zaparciami,nerwowość, narosla na języku i chrypka,oslabienie, wiem dużo tego.. może to być candida albicans? Dodam że test na sline w szkalcne wody wykazał to, czy też może problemy z wątrobą? Co mi może być? Z góry dziękuję.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Lek. Tomasz Budlewski 79
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
Edytuj odpowiedź

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze Postępowanie

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Ból głowy – Nie można określić jednej przyczyny, która byłaby odpowiedzialna za ból głowy. Ból głowy określany wtórnym może być spowodowany zaburzeniami neurologicznymi, urazami, chorobami twarzy, oczu, nadciśnieniem tętniczym, truciznami, spalinami samochodowymi, zmianą pogody lub temperatury, Biegunka – Biegunka to zaburzenie trawienia, którego głównym objawem są częste wypróżnienia, zmieniona konsystencja kału, upłynnienie go i zwiększenie jego ilości. Biegunka może być spowodowana przez infekcje, różne stany chorobowe układu trawiennego, czynniki emocjonalne, psychiczne i neurowegetatywne wzmagające perystaltykę jelit, przewlekłe stany zapalne jelit.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: