Czy wzdęcia i odruchy wymiotne to objawy celiakii?

Witam od dluzszego czasu mialam delikatnie wzdety brzuch i odruchy wymiotne jakos 2 tygodnie temu dostalam wysypke na twarzy ktora po okolo tygodniu zniknela natomiast od 3 dni mam mocno wzdety brzuch pieczenie w przelyku w brzuchu i kilka razy wymiotowalam a nawet raz mialam tak twardy i bolesny brzuch chcialam sie zapytac co to moze byc czy celliaka wrzody czy cos innego z gory dziekuje za odpowiedz .

Witam,
ponieważ objawy nie ustępują/nie są jednorazowe - proszę udać się do lekarza POZ. Nie ma możliwości zdalnej diagnozy bez zebrania dokładnego wywiadu.
Proszę nie lekceważyć tych objawów. Proszę rozważyć również wykonanie testu ciążowego.