Czy wziąć ten Ranofreen w dawce, której brałam czyli 5 mg?

Pół roku temu miałam episod i stwierdzono u mnie zaburzenie psychotyczne brałam Ranofreen 10 mg po czym dawka została zmniejszona do 5 mg. W kwietniu na moim ciele zaczęło pojawiać się dodatkowe owłosienie. Dokładnie wąsy, bikini, piersi. Powiedziałam o tym psychiatrze, gdyż ze stresu spowodowanego tym nadmiernym owłosieniem nie mogłam spać. Ona powiedziała, że to może być w wyniku leku ale mam go brać nadal i włączyła mi kolejny neuroleptyk fluanxon jednak ja odstawiłam Ranofreen całkowicie. I od 19 kwietnia do chwili obecnej nie biorę nic. Mój psychiatra myśli, że biorę leki. Niestety od chwili odstawienia tych leków nie mogę spać, mam lęki, silny stres spowodowany tym że te włosy mogą jeszcze bardziej rosnąć. Co powinnam tera zrobić? Czy wziąć ten ranofreen w dawce której brałam czyli 5 mg? Moja doktorowa jest w tej chwili na wyjeździe? Nie mogę się z nią skontaktować.

Lek. Michał Lenard

Powinna Pani stosować leki według zaleceń swojego lekarza. Pozdrawiam!