Czy wzięcie tabletki w dniu bez miesiączki wpływa na płodność?

Witam. Okolo dwa miesiace stosowalam tabletki antykomcyjce Symonette gdyz karmilam piersia. Od wczoraj stosuje tableki Levomine. Problem polega w tym ze wzielam te tanletki mimo ze nie dostalam okresu. Ogolnie ostatni okres mialam 31 lipca. Na opakowaniu pisze zeby zaczac stosowac tabletki levomine w 1 dniu miesiaczki . Czy wziecie tabletki w dniu bez miesiaczki wplywa na plodnosc ? Czy mozna zaczac stosowac tanletki w onojetnienjakim dniu cyklu ? Co mam teraz robic?

Nic złego się nie dzieje. Może je Pani przyjąc dowolnie, w 1 dc jednak jest to najlepsze z uwagi na zabezpieczenie. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.