Czy wzrok może się pogorszyć w 1,5 miesiąca?

Wzrok dlaczego widze lewym okiem przedmioty dalej a prawym blizej. Przy noszeniu soczewek jest podobnie. co może to powodować? I czy wzrok moze sie pogorszyc w 1.5 miesiaca?

Aleksander Ropielewski

Najpewniej ma Pan wadę wzroku o różnym nasileniu lub też tylko jedno oko ma wadę. Proszę skontaktować się z okulistą celem doboru właściwego leczenia. Wzrok może się pogorszyć w ciągu 1,5 miesiąca.