Czy xanax jest lekiem z grupy ssri?

Witam, Mam pytanie czy xanax jest lekiem z grupy ssri i czy po 2 tygodniach brania oropramu może wystąpić zespół seretoninowy. Biorę już ponad 2 tydzień oropram i nie widzę poprawy a ataki się nasiliły, czy to normalne? Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Nie to benzodiazepina. Konieczna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie