Czy z moich wyników EEG coś wynika?

Bardzo proszę o interpretacje wyników eeg. W zapisie dominuje czynność fal alfa o przewadze rytmu 9-10 Hz i amplitudzie do 35 uV. W przedniej części mózgu widoczne są fale beta. Rejestruje się sporadycznie krótkie uogólnione serie fal wolnych delta 3 Hz i theta 4-7 Hz. Zaznaczona przewaga zmian w okoilicach przednich mózgu. Rz- zaznaczona Hw- hiperwentylacja wyraźnie nasila zmiany Fs-bez wpływu na zapis powód wykonania badania: problemy z gałką oczną, z połączeniem w głowie obrazu i napadami lękowymi. Czy z tego co powyżej coś wynika ? pozdrawiam :)

OPIS EEG , do interpretacji klinicznej, po pełnej konsultacji neurologicznej!
Z opisu : niewielkie zmiany' Opisane zaburzenia nerwicowe lękowe!
" EEG: interpretacje wyników eeg. W zapisie dominuje czynność fal alfa o przewadze rytmu 9-10 Hz i amplitudzie do 35 uV. W przedniej części mózgu widoczne są fale beta. Rejestruje się sporadycznie krótkie uogólnione serie fal wolnych delta 3 Hz i theta 4-7 Hz. Zaznaczona przewaga zmian w okoilicach przednich mózgu. Rz- zaznaczona Hw- hiperwentylacja wyraźnie nasila zmiany Fs-bez wpływu na zapis " Jak ocena psychologiczna, wywiad, stresy etc: powód wykonania badania: problemy z gałką oczną, z połączeniem w głowie obrazu i napadami lękowymi."
Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną!