Czy z moim prąciem jest bardzo źle?

Pod napletkiem, na obrzeżach żołędzia mam m.in. „grzebień” - ^^^^^^^^^. Coś podobne to tych znaków, czy to coś groźnego? A na wewnętrznej stronie napletka mam liczne bąbelki, czy to też jest coś groźnego?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane objawy mogą sugerować infekcję wirusem brodawczaka ludzkiego bądź opryszczki.
Niestety nie opisał Pan od kiedy występują objawy, a także czy są objawy towarzyszące.

Konieczne jest przeprowadzenie badania dermatologicznego a także ewentualnych badań dodatkowych, w celu postawienia konkretnego rozpoznania.

Proponuję skonsultować problem z dermatologiem.

Redakcja abcZdrowie.pl