Czy z moim wzrostem mogę podobać się dziewczynom?

Mam 15 lt i 172 cm wzrostu i wydaje mi sie że to nie jest za duzo , czy moge podobac sie dziewczynom przy moim wzroście ?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Oczywiście, że możesz. Pamiętaj, że wzrost nie jest głównym kryterium atrakcyjności interpersonalnej. Poza tym 172 cm wzrostu to wcale nie jest mało.
Pozdrawiam

Jesteśmy różni, pewnie wszystkim się nie spodobasz ( tak jak Tobie nie podobają się wszystkie dziewczyny) ale przecież wiesz, że o tym kto nam się podoba decyduje wiele, wiele czynników...:)