Czy z opryszczką wargową powinnam iść do pracy?

Witam. Czy z opryszczka wargowa powinnam iść do pracy ? Przyznam, że nie wygląda to zbyt estetycznie bo pojawiła się w dwóch miejscach. Pracuje w sklepie spożywczym i mam kontakt z klientami bo pracuje też na kasie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może Pani iść do pracy. Radziłbym częste mycie rąk oraz zachowanie zgodnie z zasadami higieny, w pracy. Pozdrawiam.