Czy z przetoką odbytu można żyć?

Czy z przetoką odbytu można żyć? Mam 53 lata, chore serce i nie bardzo kwalifikuję się do operacji przetoki. Czy można z tą przetoką w miarę normalnie żyć przy zachowaniu zasad higieny?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że tak, zastosowanie leczenia miejscowego, proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.