Czy z taką przepuklina będzie możliwe CC?

Jestem po 2 operacjach usunięcia jajnika z powodu choroby raka. Mam ogromną przepuklinę i miałam już planowany zabieg ale stal się cud i zaszłam w ciążę. Jestem w 18 tc i przepuklina się powiększa. Z dzieckiem wszystko jest w porządku. Chcę zapytać czy z taką przepuklina będzie możliwe CC? Mieszkam w UK i tutaj lekarze nie dają dobrej opieki dla kobiet w ciąży a przynajmniej ja takiej nie zaznałam. Mam 39 lat i to moja pierwsza ciąża, boje się że moja przepuklina tego nie wytrzyma i nie urodzę siłami natury ale tutaj jest parcie na naturalny poród. Proszę o pomoc czy jest szansa na CC w moim przypadku?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja lekarza chirurga i jak sądze może określic wskazania co cc
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.