Czy z taką wadą konieczne są okulary?

Witam. Wróciłem od okulisty z następującymi wynikami: Strefa: - prawe: 0 - lewe: 0.25 Cylinder: - prawe: -0.75 - lewe: -0.75 Oś: - prawe: 180 - lewe: 175 Czy z taką wadą powinienem nosić okulary? Dodam, że często łzawią mi oczy oraz zdarzają się bóle głowy.

Szanowny Panie, niestety nie jestem w stanie pomóc. Proponuję skonsultować się z okulistą