Czy z takim poziomem hormonów jestem w stanie zajść w ciążę?

Witam chcę zajść w ciążę. Mam wynik TSH 2,960 a FT4 1,18 , wszędzie czytam, że aby zajść w ciążę poziom TSH MUSI być ponieżej 2,5....Czy to prawda? Dlaczego mój ginekolog twierdzi, że wszystko jest okej? Staramy się 4 miesiące(z pomocą testów owulacyjnych), mam 34 lata. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź i podpowiedź co dalej robić.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy było badanie nasienia u partnera? proponuję udać się do ginekologa zajmującego się wspomaganiem rozrodu.