Czy z takim wynikiem coś zagraża mojemu dziecku?

Dzień dobry, jestem w 31 tygodniu ciąży odebrałam badania i w osadzie moczu met. cytometrii przepływowej wykryto mi leukocyty 56,9 i bakterie 2450,3 . Czy z takim wynikiem coś zagraża mojemu dziecku? Wizytę mam dopiero za dwa tygodnie. Czy po prostu udać się do lekarza jak najszybciej.?

Witaminy w ciąży

Lek. Michał Lenard

Wyniki wskazują na infekcję układu moczowego. Nie oznacza to zagrożenia dla dziecka, ale sugeruję udać się do lekarza w miarę możliwości jak najszybciej. Pozdrawiam!