Czy z takim wynikiem TSH mogę spokojnie starać się o dziecko?

Witam. Pod koniec roku planujemy z mężem starania o drugie dziecko. Wykonałam więc badania w tym Tsh z wynikiem 2,545.Czy z takim wynikiem możemy spokojnie starac się o dziecko?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć jeszcze raz tsh wraz z ft3 i ft4. a jakieś problemy z tarczycą?
wskazana wizyta u lekarza rodzinnego z wynikami powyższych badań

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.