Czy z takimi wynikami zajdę w ciążę?

Witam mam 28 lat od dluzszego czasu staram sie o zajscie w 2 ciaze. niestety miedzy czasie zatrzymal mi sie okres(3miesiace) wlasnie odebralam wyniki i jestem przerazona 20 dzien cyklu a wyniki: FSH 39,12 ; LH 27,43 ; Estradiol 57,00 ; progesteron 0,40 ; prolaktyna 23,45 .... prosze o pilna pomoc co to moze oznaczac?

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie normy? I kiedy ostatnia miesiączka? Konieczna wizyta u ginekologa