Czy z tego usg wynika Hashimoto?

Witam Czy moge prosić o interpretacje wyniku usg. Czy z tego usg moze wynikać hashimoto? Wyniki krwi TSH ft3 ft4 morfologia żelazo ca ob będę miala jutro. Po przeliczeniu w kalkulatorze objętość tarczycy wyszła 11.69 ml Objawy... Zmeczenie senność w dzień w nocy spac nie moge potliwość wypadające włosy nerwowość zmiana nastrojów Usg tarczycy Płat lewy o niejednorodnej nieco obniżonej echogeniiczności 15×12×40 Płat prawy o niejednorodnej nieco obnizonej wym 21×14×55 Objętość płata lewego 4,0 cm³ Objętość płata prawego 9 cm ³ Cień2,5 ml W prawym placie torbielka koloidowa 2,3mm Perzeplywy dobre

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby potwierdzić, bądź wykluczyć zapalenia Hashimoto należy wykonać panel hormonów tarczycowych oaz przeciwciał.