Czy z tętniakiem aorty można jechać do sanatorium?

mam 61 lat czekam drugi rok na sanatorium z funduszu a w czasie oczekiwania rok temu wykryto u mnie tetniaka aorty brzusznej ma 46mm jestem pod kontrola specjalisty nie proponuja operacji bo nie przekracza 55mm cisnienie tetnicze mierze codziennie jest dobre czy moge jechac w tym roku do sanatorium okolo lipc

Witam. Z tym pytaniem należy zwrócić się do leczącego i znającego wyniki badań oraz stan kliniczny lekarza leczącego - to nie jest rozmowa na telefon, a co dopiero na internet.

Witam , powinien Pan udać się ponownie do lekarza kierującego do sanatorium z aktualnymi badaniami - w przeciwnym razie podejmuje Pan ryzyko!!! z.żurawski