Saszetki Nimesil i inne leki a brak miesiączki

Witam, zacznę od tego, że mam 20 lat. 07.03 byłam z wizytą u ginekologa z powodu bólu lewego jajnika i podbrzusza, lekarz po konsultacji stwierdził zapalenie dróg rodnych. Przepisał mi antybiotyk Azimycin, globulki Gynalgin i saszetki Nimesil. 13.03 powinnam dostać miesiączkę, lecz spóźnia się już ponad tydzień. Dodam że zarywam antykoncepcje (Angiletta). Stosunek z moim partnerem był 02.03, nie było wytrysku w pochwie. Czy za brak miesiączki odpowiedzialne są leki? Szczególnie zastanawia mnie stosowanie saszetek Nimesil, chciałabym się dowiedzieć jak Nimesil działa w przypadku mojej choroby i czy to właśnie szaszetki Nimesil są przyczyną braku miesiączki. Może lekarz w ogóle nie powinien mi przepisywać saszetek Nimesil? Nie wiem co powinnam zrobić, czy poczekać jeszcze, czy może ponownie udać się do lekarza? Może odstawić saszetki Nimesil? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do ginekologa