Czy za wcześnie zrobiłam test?

Witam, Biorę tabletki antykoncepcyjne Naraya, 21 maja zaczęłam nowy blister ale przez zapominalstwo zapomniałam wziąć kolejne tabletki, więc łącznie wziełam tylko 6 tabletek z nowego blistra i od 31 maja do 3 czerwca miałam krwawienie z odstawienia, w tym czasie uprawiałam seks z zabezpieczeniem i nie doszło do wytrysku we mnie, jednak boje się, że może podczas mycia się przeniosłam jakoś ręką plemniki i mogło dojść do zapłodnienia. Robiłam też test ciążowy i wyszedł negatywny. Zastanawiam się czy może za wcześnie go zrobiłam? Chciałab też rownież dowiedzieć się kiedy może nastąpić powrót normalnego okresu i czy mogło jednak wystąpić ryzyko zajścia w ciąże?

Test jest wiarygodny najwcześniej 14 dni po stosunku, w opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest hipotetyczne. Powrót do normalnego cyklu może zająć 3 miesiące, ale proszę pamiętać o możliwości zajścia w ciążę pomimo nieregulranych cykli po odstawieniu tabletek.