Czy za wszelką ratować małżeństwo, które jest życiową pomyłką?

Wyszłam za mąż za człowieka którego nie kocham,nienawidzę jego dotyku,nie zależy mi na nim.Nadużywam alkoholu,mąż też.To jedyne co nas łączy.Boję się o dzieci.Ukrywam ilość spożywanego alkoholu a potem z nim "dopIjam się.Widzę że mąż pije codziennie,pije coraz więcej.Nie prawie mu kazań bo nie jestem lepsza.Marze by od niego odejść,ale on mówi że dzieci mnie znienawidzą.Mają2 i4lata.Czy za wszelką ratować małżeństwo które jest zyciową pomyłką?Czy dzieci mi wyBaczą?Dodam że chcę zacząć się leczyć

Psychologia

Przede wszystkim jeśli zależy Pani na dzieciach i ich prawidłowym rozwoju, proszę udać się do poradni leczenia uzależnień, z pewnością gdy poradzi sobie Pani z uzależnieniem od alkoholu będzie Pani w stanie podjąć właściwe decyzję z których będzie Pani zadowolona.

Witam,
najważniejsze jest dobro dzieci. Pomimo, że są one jeszcze małe to zdają sobie sprawę z tego, że z rodzicami coś się dzieje. Być może nie rozumieją, że jest to związane z alkoholem, jednak jest to dla nich sytuacja stresowa i może odbijać się negatywnie. Zachęcałabym Panią do wizyty w poradni leczenie uzależnień. Otrzyma Pani tam pomoc zarówno w zakresie Pani uzależnienia jaki wsparcie odnośnie Pani sytuacji domowej.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl