Czy ząb kruchy można leczyć?

Witam. Czy ten ząb mogę leczyć jeszcze czy juz się nie nadaje do leczenia ? Wizytę mam w środę i nie wiem na co się nastawić. Ząb jest kruchy odpadają mi małe kawałki. Wszystko się zaczelo chyba parę miesięcy temu gdy wypadła mi pląba. Proszę o radę Screenshot_2017-08-19-11-36-41.png https://zapodaj.net/450ea2428d737.png.html - fotka

Witam
Proszę o wybaczenie, ale...to są pytania do lekarza prowadzącego. To lekarz Pana leczący na podstawie swoich kompetencji podejmuje, w oparciu o Pana zdanie również, decyzję. Dziś wszystko się da i można, ale czasem nie warto.
Nakład czasu, środków oraz ryzyko powikłań jest zbyt duże i wówczas podejmuje się decyzję o ekstrakcji.
Pana przypadek na podstawie tego zdjęcia jest trudny do oceny.

Pozdrawiam i powodzenia i więcej wiary w swojego lekarza.
Bartosz Niedziółka
www.extra-dent.pl
www.doktorbart.pl

Witam.

Do ostatecznej decyzji będzie potrzebne zdjęcie RTG oraz wizyta stomatologiczna. Sądząc natomiast po tym zdjęciu to po leczeniu kanałowym i założeniu korony protetycznej powinno się udać uratować tego ząbka.

pozdrawiam!