Czy zabieg ginekologiczny może zostać wykonany podczas miesiączki?

Witam. Jestem zapisana na zabieg ginekologiczny (chodzi o wypadanie tylnej ściany pochwy), który ma się odbyć za trzy miesiące. Mam nieregularne miesiączki( jestem kilka miesięcy po porodzie) i z tąd moje pytanie - czy zabieg może być wykonany podczas miesiączki, bo nie potrafię obliczyć terminu krwawienia.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze niezaburzonej należy rozważyć czy nie przyjmować tabletek antykoncepcyjnych aby wyrównać miesiączkę lub spróbować moze akurat miesiączki w czasie zabiegu ńie bedzie. Wskazana wizyta u ginekologa