Czy zabieg oczyszczania może zniwelować skutki zabiegu laserowego?

Dzień dobry, mam 22 lata, jestem mężczyzną. 27 marca wykonałem u specjalisty zabieg laserowy w celu zmniejszenia porów na nosie, policzkach i czole. Za 1,5 miesiąca chciał bym wykonać zabieg oczyszczania widokowego na twarz i infuzji tlenowej. Czy będę mógł go zastosować, czy będzie to kolidowało i może to zniszczyć efekty zabiegu laserowego?

Dzień dobry, żaden z tych zabiegów, które chciałby pan wykonać nie zniszczy uzyskanego efektu po zabiegu laserowym. Natomiast jeden zabieg laserowy nie spowoduje, że pory znikną i zwężą się na tyle. Zamiast tego proponowałabym wykonać kolejny zabieg laserowy bądź głęboko złuszczający peeling chemiczny póki pogoda temu sprzyja. Infuzja tlenowa będzie działała nawilżająco na cerę i zregenerują ją. Oczyszczanie wodorowe sprawdzi się jeśli chodzi o oczyszczenie skóry. Proszę pamiętać jedynie o odpowiedniej przerwie miedzy zabiegami.

Pozdrawiam serdecznie