Czy zabieg osoczem bogatopłytkowym złagodzi łysienie androgenowe?

Dzień dobry :-) Czy osocze bogatoplytkowe jest w stanie pomóandrogenowym androgenowym. Korzystałem kiedyś z mezoterapii witaminami i karboksyterapii. Te zabiegi mi nic nie pomogły a panie kosmetyczki zapewniały za chociaż włosy nie będą wypadac. Mam pytanie czy osocze jest skuteczniejsze od witaminek i czy mozna spodziewać sie malego porostu włosów. Prosze mi pomóc bo jestem wkropce nie wiem czy po raz kolejny pieniędzy nie stracę. Moje pytanie kieruje do dermatologa lub trychologa lub kosmetolo

Proszę Pana, to bardzo dobra metoda leczenia, stosuje się ją jeżeli nie ma efektów po terapiach wielowitaminowych lub w polaczeniu z nimi, zanim zostanie Pan zakwalifikowany do zabiegu mezoterapii osoczem bogatopłytkowym warto w takiej sytuacji zgłosić się do dermatologa, który zajmuje się tym leczeniem wypadania włosów,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel