Czy zabieg ten mógł spowodować inne ustawienie kości pięty?

Dzień dobry, Przeszłam operację artrodezy w stawie piętowo-sześciennym. Obecnie, pół roku po zabiegu, nie jestem w stanie przejść więcej niż 50 metrów. Odczuwam silny ból kości piętowej, uczucie ściśnięcia stawu w tym miejscu, ból kości piszczelowej i strzałkowej. Czy zabieg ten mógł spowodować inne ustawienie kości pięty, a w konsekwencji innych kości kończyny? Jaki jest zazwyczaj okres rekonwalescencji? Co wiąże się z artrodezą piętowo-sześcienną? Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę, że konieczne jest wykonanie dodatkowych badan, byc moze nawet rezonansu stopy aby zobaczyc ustawiania kosci wzgledem siebie. konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy.