Czy zabieg z wykorzystaniem fali radiowych może zaszkodzić kobiecie w ciąży?

A jesli jestem w piątym tygodniu ciąży to czy jesli wykonam zabieg z uzyciem fali radiowych mogę zaszkodzić w jakiś sposób dziecku ?

Dzień dobry,

wykonywanie zabiegów wykorzystujących fale radiowe w okresie ciąży stanowi bezwzględne przeciwwskazanie. Podczas emisji fali radiowej dochodzi do wytworzenia się pola elektromagnetycznego, którego wpływu dotychczas nie badano na kobietach w ciąży. Nie wiedząc, jakie skutki może przynieść to rozwijającemu się dziecku, sugerowałabym nie wykonywanie zabiegów z tą technologią.
W razie ewentualnych pytań, pozostaję do Pani dyspozycji.
Pozdrawiam,
Aleksandra Gołda Klinika Ars Estetica.