Czy zaburzenia rozwoju u dziecka mogło spowodować podanie Olanzapiny?

Dziecko bylo badane przez pediatre. Badanie bilansowe wykazalo ze dziecko nie jest opoznione w rozowoju, lecz nie chwyta zabawek za miesiac ma przyjsc na kontrole. Czy nie chwytanie zabawek mogła spowodowac podana dziecku Olanzapina 5mg? Czy nie chwytanie zabawek jest uzaleznione od ukladu nerwowego???

Nie pisze pani w jakim wieku jest dziecko.Chwytanie zabawek obu rączkami nie jest równo u wszystkich dzieci., czasem przy wzmożonym napięciu grzbietu też to chwytanie jest opóźnione.